Позитивні емоції, такі як радість, задоволення, довіра, дають дітям відчуття безпеки та надійності. Завдяки цим емоціям діти відчувають, що в їхньому світі все гаразд, а дитинство залишається незабутнім періодом життя.

З нагоди Дня захисту дітей Конотопським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано змістовне дозвілля дітей з соціально-незахищених категорій сімей: одиноких матерів, багатодітних родин, що опинилися в складних життєвих обставинах, вимушених переселенців із тимчасово окупованої території. Не залишились без уваги  діти з функціональними обмеженнями, діти з прийомних родин та діти, чиї батьки мобілізовані в зону проведення АТО. Малеча та підлітки безкоштовно відвідали атракціони в міському парку «Юність», та змогли переглянути мультиплікаційний фільм українського виробництва в міському центрі культури та дозвілля кінотеатрі «Мир

Добре зрозуміло, що від нашої уваги, любові, виховання залежить доля дітей. І якщо ми будемо ростити їх у добрі, змалечку оточимо їх любов’ю та милосердям, вони змінять наше життя на краще!