В перший день літа в багатьох країнах світу відзначається Міжнародний день дітей, також відомий як Міжнародний день захисту дітей.

Цей день – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

З нагоди Дня захисту дітей від імені міського голови Василя Івановича Дзеда, служба міської ради у справах дітей привітала дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування віком до 8 років, дітей, які виховуються в прийомних сім’ях та будинках сімейного типу, діток, які виховуються в сім’ях, що опинилися в складних життєвих  обставинах.

Окрему подяку хочеться висловити приватним підприємцям Олегу Скогарєву, Максиму Вакуленку, Вероніці Дубовик, Юлії Фесенко та Віталію Нестеренко, які люб’язно надали безкоштовні квитки для відвідування дитячих атракціонів, подарувавши дітям святкову атмосферу та чудовий настрій.

Кожен з нас повинен дбати про дітей, робити їхнє дитинство щасливим, пригортати до серця рідних і приділяти любов чужим, позбавленим родинного тепла, адже «чужих дітей не буває», про що і нагадує Міжнародний день захисту дитини.