1 червня 2015 року з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у місті було проведено низку  заходів для найменших жителів під гаслом «Я, Україна і моя родина».

У програму  загальноміського свята були включені заходи для дітей різних вікових категорій  – від дошкільнят до дітей старшого шкільного віку. Заняття за інтересами змогла знайти собі кожна дитина – перегляд театральної  вистави, участь у майстер-класах з декоративно-прикладного мистецтва чи танцювальних флеш-мобах,  перегляд виступів юних каратистів та  прихильників вуличного спорту – паркуру та фрірану.

Сплановано і проведено низку заходів, де діти взяли участь разом із батьками – парад вишиванок «Українська родина», виствка тематичних дитячих велосипедів, фотоконкурс «Тато, мама, я – дружна сім’я», конкурсно-розважальна програма «Родина як зірка єдина», заходи на базі музею авіації «Крила Конотопщини» та інші.

До вечора не стихав дитячий галас на площі Миру та у парку відпочинку «Юність», де була організована святкова торгівля та робота дитячих атракціонів.

Шановні дорослі! Не забуваймо про те, що діти потребують нашої уваги та підтримки не тільки в день захисту дітей, а і кожного дня.