01.06.15 року в музеі авіаціі до міжнародного дня захисту дітей відбулось чудове вже традиційне свято “Крила Конотопу”. Цього разу для дітей міста були представлені чудові новинки – це і показові виступи картингистів та майстер-класи по виготовленню літачків-планерів, котрі кожна дитина могла забрати з собою на згадку про свято (від міськоі станціі юних техніків), розбирання-збирання автоматичноі зброї ( від Конотопського міського об’єднанного військового комісаріату), виставка виробів з сірників та патріотична вишивка картин (від творчоі родини Нечипоренків).
Окрасою заходу був чудовий масштабний дитячий малюнок (від Дитячоі художньоі школи), також вперше був відкритий для відвідування борт вертольоту МІ – 24А. Протягом усього заходу лунала музика з відомих мультфільмів.
Адміністрація музею висловлює щиру подяку керівникам та співробітникам установ та закладів, що долучились до організаціі і проведення заходу, Отцю Степану, міським майстрам, котрі були задіяні в заході, міським патріотичним громадським організаціям, відділам культури та освіти Конотопської міськоі ради, засобам масовоі інформаціі міста, співробітникам музею та всім не байдужим мешканцям міста, які допомагали в проведенні свята.