У свято дитинства молодь міста не відпочивала,  з  ініціативи молодих активістів 1 червня відбулася низка заходів, кожен з яких гідний уваги.

Провели показові виступи спортсменів-тхеквондистів Конотопської громадської організації «Олімпійська федерація тхеквондо WTF» (тренер Окунь Олег Васильович) та спортсменів-каратистів громадської організації «Воїн» (тренер Хлистенков Григорів Вікторович). Показові виступи зібрали довкола себе багато прихильників активних видів спорту, а молоді спортсмени не лише продемонстрували свої вміння та навички, а й запросили всіх охочих до спонтанного тренування. Сподіваємося, що завдяки таким вдалим виступам молодих спортсменів та великій увазі громади до них кількість учасників даних секцій значно збільшиться, що загалом позитивно вплине на здоров’я підростаючого покоління.

Пройшов щорічний традиційний фестиваль з паркур/фрирану «Діти – майбутнє країни». В ньому взяли участь 19 учасників віком від 7 до 12 років. Усі вони продемонстрували чудовий рівень акробатики та вміння нестандартно рухатися по перепонах на шляху. Під час змагань панувала неперевершена атмосфера, оплески глядачів не стихали, що надавало енергійності виступам кожного з учасників. Усі переможці були нагороджені грамотами, медалями та пам’ятними призами від організаторів змагань, якими виступили відділ міської ради у справах молоді та спорту та  магазин «Narashvat24», звуковий супровід заходу забезпечив КІСумДУ.

.Також відбулась молодіжна акція «Розфарбуй життя», в рамках якої активісти громадської організації «Молодіжний актив Конотопщини» розмальовували обличчя та тіла всіх бажаючих дітлахів патріотичними малюнками.

«Спочатку ми хвилювалися, що буде мало бажаючих, проте, коли ми почали розфарбовувати перших дітлахів, то біля нас сформувалася ціла черга; знаковим стало те, що більшість дітей, попри свій вік, просили намалювати прапор України чи зробити написи, що засвідчують їх любов до рідної держави», – зазначає учасник акції Ярослав Решетняк.

Вже ближче до вечора з ініціативи підприємців, які орендують танцювальний майданчик в парку культури та відпочинку, на ньому  з 18.30 до 21.00 відбулась безкоштовна святкова дитяча дискотека для всіх бажаючих дітлахів та їх батьків.