Державний реєстр виборців працює не тільки під час виборів, а постійно. Постійно оновлюються його дані, вносяться зміни до персональних даних виборців, вдосконалюються технології, створюється додаткове програмне забезпечення.

Державний реєстр виборців – автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система (банк даних), призначена для зберігання, обробки даних, які містять передбачені Законом відомості, та користування ними, створена для забезпечення державного обліку громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України .

7 квітня 2015 року внесено зміни до постанови ЦВК № 6 «Про форми подань з відомостями про виборців (осіб), на підставах яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців», яким затверджено новий, розширений перелік відомостей про виборців, що будуть надавати установи та організації, відповідальні за щомісячне поновлення бази даних реєстру. Зазначені зміни дадуть змогу мати інформацію про попередні прізвища виборців (в разі якщо зміна відбувалась), впевнитись в наявності документа, що підтверджує громадянство України, звідки прибула людина та куди вона вибуває, дату початку військової служби та дату прибуття до військової частини, адресу попередньої установи виконання покарань(у разі якщо виборець – засуджений), тощо.

Проте, незважаючи на те, що Центральна виборча комісія та органи ведення Державного реєстру виборців постійно займаються захистом права громадян обирати владу, постійно вдосконалюючи існуючу систему обліку виборців та здійснюючи заходи візуального та автоматизованого контролю, без уваги суспільства до цієї роботи 100-відсоткового результату досягти важко. Тому, якщо у ваших персональних даних останнім часом відбулись зміни, знайдіть час та зверніться до відділу ведення Державного реєстру виборців Конотопської міської ради адресою: м.Конотоп просп. Миру, 8, каб. 305. При зверненні до відділу необхідно мати паспорт.

Запрошуємо всіх до співпраці, адже лише з Вашою допомогою, шановні виборці, ми зможемо забезпечити достовірність даних Реєстру виборців, правильність складання списків виборців і, як наслідок, Ваше, гарантоване Конституцією України, право обирати.