4 червня, напередодні Дня журналіста, місцевих майстрів слова гостинно зібрав МЦКід «Кінотеатр «Мир»».  У залі на 70 місць вільних місць не залишилось, адже це свято традиційно збирає велику кількість Конотопської журналістської спільноти, яка завжди рада кожній нагоді зібратись, поспілкуватись у невимушеній атмосфері, поділитися новими творчими планами, обговорити зроблене за рік.

Присутніх вітав керуючий справами виконкому Конотопської міської ради А.М.Левченко, керівники районної ради та адміністрації. Кращим із кращих були вручені Почесні грамоти та подяки за значний внесок у наповнення інформаційного простору міста.

На святі було підбито також підсумки конкурсу «Конотоп літературний-2015», переможці отримали заслужені нагороди та авторські примірники літературного альманаху.

Підтримували святкову атмосферу концертні номери у виконанні як юних, так і досвідчених виконавців.