8 червня заступник міського голови Валентина Павлівна Кошевецька провела робочу та апаратну нараду з керівниками виконавчих органів Конотопської міської ради та керівниками комунальних підприємств міста.

Відповідно до порядку денного на нараді розглядалися питання, що стосуються життєдіяльності міста.

Про оперативну ситуацію в місті за тиждень, що минув, проінформував Гузь Анатолій Анатолійович – заступник начальника МВ УМВС України в Сумській області – начальник міліції з громадської безпеки. Зокрема Анатолій Анатолійович повідомив, що до міського відділу надійшло 208 повідомлень про правопорушення, протягом минулого тижня працівниками міліції розкрито діяльність на території міста нарколабораторії, також представник міліції звернув увагу на збільшенні кількості шахрайських дій при придбанні речей через Інтернет та із банківськими картками.

Начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Примак Я.П. проінформував про роботу комунальної галузі міста за минулий тиждень та стан погашення заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги населенням.

Про роботу КП «Муніципалітет» звітував директор комунального підприємства Максименко В.М., який поінформував про реагування на звернення мешканців міста, що надійшли на службу 15-06.

Про підсумки діяльності ДЮСШ та МЦФЗН «Спорт для всіх» у навчальному 2014-2015 роках інформувала Качура Ольга Олегівна – начальник відділу міської ради у справах молоді та спорту.

Про роботу громадських формувань з охорони громадського правопорядку та дільничних пунктів міліції в мікрорайонах міста доповів Мусієнко Сергій Володимирович – начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та взаємодії з правоохоронними органами міської ради.

Про стан виконання доходів міського бюджету та додаткові надходження коштів до міського бюджету, в тому числі бюджету розвитку проінформувала начальник міського фінансового управління  Кармалига О.П.

Зі звітом про роботу із зверненнями громадян за тиждень, що минув, виступила начальник загального відділу Іноземцева Т.Г.

Начальник відділу організаційної та кадрової роботи Яременко Н.А. інформувала присутніх про виконання плану роботи виконкому за тиждень, що минув, та основні організаційні заходи на поточний тиждень.

За підсумками наради заступник міського голови Кошевецька Валентина Павлівна надала доручення: начальнику управління житлово-комунального господарства міської ради  Яну Примаку активізувати роботу з покосу трави як в центрі міста, так і на прибудинкових територіях, а також організувати роботи з продовження ямкового ремонту вулиць міста; начальнику управління соціального захисту населення Конотопської міської ради Оксані Розановій проінформувати мешканців міста через ЗМІ про нарахування субсидій за комунальні послуги, директору КП «Муніципалітет» Володимиру Максименко активізувати роботу з притягнення до адміністративної відповідальності порушників правил благоустрою міста.