Таку назву має персональна виставка декоративно-прикладного мистецтва викладача Конотопської художньої школи Олени Ракітіної, що відкрилась в приміщенні Конотопського міського краєзнавчого музею ім. О.М.Лазаревського 5 червня

Олена Ракітіна працює в Конотопській художній школі з 2005 року, викладає пленер та декоративно-прикладне мистецтво. Вона – учитель вищої категорії зі званням «Старший учитель». Стаж її педагогічної роботи складає більше 26 років. Олена Володимирівна – лауреат міських фестивалів «На струнах душі» та «Жінка може все», а також учасник численних свят і заходів, у тому числі й «Свята вишитої сорочки» та «Параду вишиванок».

В основу відкритої виставки лягла лялька-мотанка, якою Олена Ракітіна захопилася кілька років тому, навчаючи своїх учнів. Серед численної кількості виготовлених майстринею найрізноманітніших ляльок-мотанок можна побачити й першу – «Конотопську відьмочку». Є тут і оригінальні панно з ляльками-мотанками та найдивовижніші композиції, де головним персонажем все одно лишається народна лялечка.

Поздоровити майстриню з відкриттям персональної виставки прийшли її друзі, рідні, колеги та учні, яким Олена Ракітіна щиро подякувала за підтримку в житті та в роботі. Привітали талановиту конотопчанку й заступник міського голови Тетяна Шерудило, директор міського краєзнавчого музею Артур Мокроусов, який вручив Олені Володимирівні Подяку відділу культури та туризму, а також священник Собору Різдва Пресвятої Богородиці отець Степан, який подякував майстрині за безцінну справу, яку вона робить, популяризуючи традиції українського народу та передаючи талант своїм учням.

Виставка триває. Тож, запрошуємо жителів та гостей міста побачити  цю справжню рукотворну красу. Гарні емоції та неперевершені враження вам гарантовані!