Урочистості з цього приводу відбулися 9 червня, в залі Великої Вітчизняної війни Конотопського міського краєзнавчого музею ім. О.М.Лазаревського

Місце проведення заходу було обрано невипадково. Адже конотопцям, яким було вручено офіційне підтвердження їхньої участі в бойових діях, довелося так само воювати, захищаючи свою країну, як колись їхнім дідам та прадідам. До того ж, в цій залі розміщена й експозиція, присвячена подіям на Майдані та нашим землякам, загиблим на Сході України.

З привітальним словом до військовозобов’язаних Конотопського ОМВК звернулася заступник міського голови Валентина Кошевецька, яка подякувала чоловікам за мужність та побажала їхнім родинам добробуту, а всім українцям – миру. Разом із військовим комісаром Конотопського ОМВК майором Романом Радіоненком вони вручили посвідчення «Учасник бойових дій»  п’яти жителям міста і району, на яких Конотопський ОМВК отримав підтверджуючи документи про безпосередню участь цих людей у бойових діях на Сході України. Це: молодший лейтенант Олександр Бондар, майор Володимир Каплюк, сержант Микола Коломієць, молодший сержант Євген Отюський та сержант Василь Янков.

Після офіційної частини директор краєзнавчого музею Артур Мокроусов запросив військовослужбовців на екскурсію виставковими залами музею.