Цьогорічна оздоровча кампанія стартувала

Про те, які труднощі довелося подолати дорослим, аби конотопська малеча цього року оздоровилася не гірше за минулі роки, йшлося на брифінгу під керівництвом заступника міського голови Тетяни Шерудило, що відбувся 11 червня

Крім Тетяни Миколаївни особливостями підготовки до літнього здоровлення та відпочинку дітей з представниками місцевих ЗМІ поділилися: начальник відділу молоді та спорту Ольга Качура, спеціаліст відділу освіти міської ради Юлія Заярна та директор позашкільного дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Мрія» Руслан Рибець.

Звертаючись до журналістів, які мають донести до жителів міста основні аспекти почутого на брифінгу,  Тетяна Шерудило зазначила: «Ми свідомі того, що головне завдання влади – організувати оздоровлення дітей якнайкраще, використовуючи для цього усі наявні матеріальні, організаційні та адміністративні ресурси так, аби маленькі жителі міста відчули турботу і піклування. На жаль, законодавча база цього року створює чимало труднощів. Раніше ми отримували істотну підтримку з боку органів соціального страхування, тепер можемо розраховувати тільки на ресурси міського та обласного бюджетів і батьків».

Обговорюючи проблемні питання на засіданні громадської ради та нарадах при  заступнику міського голови, відповідальні за оздоровчу кампанію посадовці шукали шляхи виходу з цієї ситуації, відповідно до прийнятої депутатами Конотопської міської ради програми «Про відпочинок та оздоровлення дітей улітку 2015 року», і знайшли. Завдяки чому цьогорічна оздоровча кампанія розпочалася вдало: приміські оздоровчі табори «Мрія» та «Зорька» вже прийняли бажаючих відпочити в першу зміну. Крім того, вже можна говорити про наповненість таборів і  в другу та третю зміни. На жаль, оздоровчий табір «Супутник» цього року дітей не прийматиме.

Чимало дітлахів цього року оздоровиться і в пришкільних таборах, де створені всі необхідні умови для корисного проведення дозвілля. Докладніше про це під час брифінгу розповіла спеціаліст відділу освіти міської ради Юлія Заярна, а директор позашкільного дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Мрія» Руслан Рибець запевнив, що на дітей, батьки яких з поміж інших варіантів оберуть табір «Мрія», чекає змістовний відпочинок і повноцінне харчування.

Так само цікаво і з користю для здоров’я маленькі конотопці відпочинуть і в таборі «Зорька» Конотопської дирекції залізничних перевезень. Хоча путівка до «Зорьки» коштує дорожче за відпочинок у «Мрії», бажаючі поїхати туди на другу зміну вже є, що не може не радувати дорослих. Відпочиватимуть конотопці й в обласному наметовому таборі «Сузір’я», переважно це будуть діти з малозабезпечених родин, а також обдаровані й талановиті діти. Про це журналістам повідомила начальник відділу молоді та спорту Ольга Качура. Вона розповіла про велику роботу, проведену по підготовці до початку оздоровчої кампанії, як міською владою, так і громадськими організаціями міста, та запросила батьків, які ще не вирішили, де саме оздоровлятиметься їхня дитина, завітати до відділу  молоді та спорту, де нададуть інформацію та допоможуть вирішити проблемні питання щодо оздоровлення.

Так само відкритими для відгуків і порад щодо оздоровлення та відпочинку дітей є й двері кабінету заступника міського голови Тетяни Шерудило. Також Тетяна Миколаївна зазначила, що змістова складова цього року має ґрунтуватись на національних традиціях, формуванні національної гідності, гордості за свою Державу. Ця змістова складова знаходиться у полі зору дорослих, які підготували для дітей відповідну програму. Вона висловила сподівання, що діти збагачуватимуть свій світогляд, формуватимуть життєву позицію та 1 вересня увійдуть в навчальний процес свідомими громадянами нашої Держави.

Шановні батьки, літо тільки почалося, і ще є час подбати про те, аби ваша дитина запам’ятало його радісним і повним позитивних вражень.