16 червня о 10.00 м. Конотоп, пр. Миру, 26 (центральний вхід до Конотопського інституту СумДУ та алея до 2 корпусу Політехнічного технікуму СумДУ) просто неба відбудеться акція патріотичного спрямування «Я – ВОЛОНТЕР» під гаслом «ТЕПЛО СЕРДЕЦЬ – СОЛДАТАМ УКРАЇНИ».

Акція ініційована студентським парламентом міста, проводиться з метою єднання мешканців міста та району будь-якого віку заради спільної перемоги, заради цілісності та незалежності України, пріоритет – підтримка та допомога учасникам АТО, їхнім родинам, переселенцям із зони АТО.

У ході акції «Я – ВОЛОНТЕР» кожен може долучитися до:

– проведення майстер-класів з виготовлення маскувальних сіток і захисних костюмів (кікімор);

– виставки діяльності громадських і волонтерських організацій;

– конкурсу малюнка на асфальті;

– виготовлення дитячих листівок, малюнків, поробок;

– проведення майстер-класів з виготовлення оберегів (ляльок-мотанок, янголят);

– концертної програми «Пісня буде поміж нас»;

– збору коштів і благодійної допомоги для наших захисників.

ЗАПРОШУЄМО всіх небайдужих мешканців міста та району, підприємств і установ (різної форми власності), громадських і волонтерських організацій, політичних сил взяти участь в акції «Я – ВОЛОНТЕР».