15 червня міський голова Василь Іванович Дзед провів робочу нараду з керівниками виконавчих органів Конотопської міської ради та керівниками комунальних підприємств міста.

Відповідно до порядку денного на нараді розглядалися питання, що стосуються життєдіяльності міста.

Про оперативну ситуацію в місті за тиждень, що минув, проінформував Гузь Анатолій Анатолійович – заступник начальника МВ УМВС України в Сумській області – начальник міліції з громадської безпеки. Зокрема Анатолій Анатолійович повідомив, що крім розкриття інших злочинів, протягом минулого тижня працівниками міліції затримано викрадача велосипедів у місті, який здійснив 8 крадіжок, та серійного крадія телефонних кабелів

Заступник начальника управління житлово-комунального господарства міської ради  Колесніков А.Ю. проінформував про роботу комунальної галузі міста за минулий тиждень та стан погашення заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги населенням.

Про стан виконання доходів міського бюджету та додаткові надходження коштів до міського бюджету, в тому числі бюджету розвитку, проінформувала начальник міського фінансового управління  Кармалига О.П.

Про виконання контрольних документів доповіла начальник відділу контролю міської ради Ніколаєнко Н.В.

Зі звітом про роботу із зверненнями громадян за тиждень, що минув, виступила начальник загального відділу Іноземцева Т.Г.

Начальник відділу організаційної та кадрової роботи Яременко Н.А. інформувала присутніх про виконання плану роботи виконкому за тиждень, що минув, та основні організаційні заходи на поточний тиждень.

За підсумками наради міський голова надав доручення: заступнику начальника управління житлово-комунального господарства міської ради  Артему Колеснікову підготувати пропозиції з відновлення роботи фонтану в центрі міста, розробити спільно з керівництвом КП «Водоканал» та фінансовим управлінням Конотопської міської ради заходи щодо покращенню фінансового стану  КП «Водоканал». Керівникам житлово-комунальних підприємств активізувати роботу із покосу трави на прибудинкових територіях та узбіччях доріг.

Також міський голова проінформував присутніх, що державою повністю погашена заборгованість по субвенції за квартплату і це дасть змогу закупити необхідні матеріали житлово-комунальним підприємствам для проведення поточного ремонту житлового фонду.