«Музика душі» – таку назву мала концертна програма, яку підготував камерний ансамбль за участі педагогів-музикантів дитячої школи мистецтв Євгенії Міщишиної, Інеси Бабко та Людмили Пуствойтової. Склад музичного ансамблю – фортепіано, скрипка та віолончель – здається на перший погляд дидактичним та відповідає всім вимогами виконання академічної музики. Але те, що панувало 12 червня ввечері в концертній залі школи мистецтв, неможливо розповісти звичайними словами.

Дякуючи Богові та професійними виконавцям, слухачі доторкнулися до високого мистецтва, відчули щирість і любов музикантів, їх майстерність, високий професіоналізм. З перших секунд слухачі потрапили в полон чарівних звуків творів Йогана Баха та Каміля Сен-Санса, Карла Вебера та Антоніна Дворжака, Астора Пьяццоли та Антоніо Вівальді.

Це було неперевершено – все дуже просто, від душі, від серця – на виході, але ж скільки ж кропіткої та титанічної праці скрито за цим простим та політним звучанням!  Вдалим доповненням до музичного «ефіру» була презентація, яка містила фото та відеоматеріали саме у стилі музики. Зараз кожен робить для України те, що може. Музика – те, що об’єднує людей. У цей вечір вона вміло об’єднала композиторів, які створили неперевершену музику, виконавців та нас – вдячних слухачів.