12 червня 2015 року на Путивльській  землі відбулося обласне свято дитячої творчості «Юні таланти Сумщини – рідній Україні».

Свято дитячої творчості зібрало під своїм крилом  безліч талановитої молоді із усієї Сумської області. Конотоп  представляв соліст молодіжної вокальної студії міського будинку культури «Зоряний»  Кирило Ковач (керівник Олександр Єрьомін).  Солісти та хореографічні колективи подарували чудовий калейдоскоп творчості й яскравих номерів, всім, хто завітав на свято. Організатори нагородили  юних учасників заходу  дипломом за високу виконавську майстерність та активну участь у культурно-мистецькому житті Сумщини, а ще подарували цікаві  екскурсії по  місцях партизанської слави.