Гандбольний сезон 2014-2015 року закінчився, і судячи з його результатів, можна сміливо говорити про те, що він вдався.

Так, наймолодші гандболістки 2004-2005 року народження, підопічні Олександра Паламарчука, стали переможницями Всеукраїнського турніру «Конотопська весна–2015», срібними призерами Всеукраїнського турніру на призи Олімпійської чемпіонки Ольги Зубарєвої в Києві та бронзовими призерками Всеукраїнського турніру, що проходив у Рівному. Вихованки 2001-2002 року народження, які тренуються під керівництвом  Олексія Москальця, посіли четверте місце на  Чемпіонаті України на призи клубу «Стрімкий м’яч» і вибороли перше місце на відкритому Чемпіонаті Сумської області в Шостці. Також вони були першими на відкритому Чемпіонаті Херсонської області і стали третіми на Всеукраїнському турнірі в місті Овідіополь Одеської області.

Цьогоріч у Конотопі запрацювало і відділення гандболу для хлопців. А в планах уже на наступний рік – провести в нашому місті турнір серед представників сильної статі.

Окремої уваги заслуговує виступ гандбольного клубу «Конотоп», який зібрав випускників ДЮСШ різних років. Ось уже сім років поспіль цей клуб представляє наше місто на Чемпіонаті області, а останні два роки – і на Чемпіонаті України серед ветеранів. І  хоча команда вікова (середній вік гравців – 43 роки), але задніх не пасе. На Чемпіонаті відкритої «Ліги Сумщини», що зараз є однією з груп вищої ліги України, наші земляки посіли п’яте місце серед десяти команд, пропустивши вперед студентські команди із Сум. На Чемпіонаті України серед ветеранів +35 вони також піднялися на п’яте місце з-поміж дев’яти команд-учасників. Попереду них були команди професійних гандболістів, які свого часу грали в командах майстрів, у Суперлізі та за кордоном. Тим часом у місті Гребінка Полтавської області на Всеукраїнському турнірі аматорських команд конотопці вибороли золоті медалі, а вдома, на Кубку О.О. Демидка, були другими.

Неможливо не відмітити і наших зірочок, вихованок відділення гандболу ДЮСШ М.Маміашвілі, які зараз грають у командах Суперліги Чемпіонату України. Так, до складу  гандбольного клубу «Бровари» входить кандидат у майстри спорту України Настя Люндринська, а бронзова призерка Чемпіонату України, майстер спорту Марина Поцелуєва виступає за ГК «Дніпрянка» з міста Херсону.

Наостанок хочеться подякувати батькам, чиї діти займаються гандболом. Адже саме завдяки їхній, зокрема, фінансовій підтримці, діти можуть брати участь у змаганнях по всій Україні, гідно представляючи рідне місто. Останнє ж – заслуга тренерів, тому їм слід сказати «Спасибі» за професіоналізм і витримку.

Усіх бажаючих – тих, хто колись займався гандболом, або тільки мріє опанувати цю гру, гандбольний клуб «Конотоп» запрошує на тренування. На вас чекатимуть у фізкультурно-оздоровчому комплексі ДЮСШ М.Маміашвілі з 1 вересня.