Як і було анонсовано, 19 червня, в рамках передплатної кампанії на друге півріччя, колектив найдосвідченішої газети міста провів незвичайну акцію, призначивши зустріч своїм постійним і новим читачам на площі Миру, біля міського фонтану.

На жаль, через негоду працівникам редакції та усім охочим поспілкуватися з журналістами видання і просто тут передплатити газету довелося ховатися під «крило» міського центру культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир». Але приємно відзначити, що люди не злякалися дощу і холоду й прийшли підтримати улюблене видання.

Як і було обіцяно, разом із передплатою на газету, оформленою працівницею відділення поштового зв’язку Конотоп-15  ЦПЗ №5 СД УДППЗ «Укрпошта» Оксаною Клименко, конотопці отримали в подарунок телефонний довідник від  нашого спонсора – компанії «Офіс-Центр». Не обійшлося й без спілкування з читачами.

До завершення передплатної кампанії на друге півріччя залишилося зовсім небагато часу. Тож запрошуємо конотопців долучатися до числа друзів газети «Конотопський край», колектив якої обіцяє своїм читачам ще багато різноманітних акції, конкурсів та розіграшів призів.

Вартість передплати на друге півріччя становить: 84 грн. (+3,9 грн. – послуги пошти) за звичайним передплатним індексом та 72 грн. (+3,9 грн. – послуги пошти) – для пільгових категорій населення.