22 червня міський голова Василь Іванович Дзед провів робочу та апаратну нараду з керівниками виконавчих органів Конотопської міської ради та керівниками комунальних підприємств міста.

Відповідно до порядку денного на нараді розглядалися питання, що стосуються життєдіяльності міста.

Про оперативну ситуацію в місті та співпрацю правоохоронних органів з головами квартальних комітетів доповів старший дільничний інспектор Конотопського МВ УМВС України в Сумській області Бабич Ю.О.

Начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Примак Я.П. проінформував про роботу комунальної галузі міста за минулий тиждень та стан погашення заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги населенням.

Присутні також заслухали звіт заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бурдавіцина Максима Олександровича щодо роботи із зверненнями громадян відповідно до Указу Президента України від 07.02.2008 №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Про вирішення соціально-побутових проблем сімей військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО, та переселенців, які прибувають з зони АТО на територію м.Конотопа, за тиждень, що минув, доповів заступник начальника управління соціального захисту населення Коненко С.М..

Зі звітом про роботу із зверненнями громадян за тиждень, що минув, виступила начальник загального відділу Іноземцева Т.Г.

Начальник відділу організаційної та кадрової роботи Яременко Н.А. інформувала присутніх про виконання плану роботи виконкому за тиждень, що минув, та основні організаційні заходи на поточний тиждень.

За підсумками наради міський голова надав доручення: начальнику управління житлово-комунального господарства міської ради  Яну Примаку організувати роботу з покосу трави по вулицях: Вирівський, Будівельників, Конотопських дивізій, Металістів, Братів Радченків та проспекту Миру. Директору КП «КТУ» організувати роботи з прибирання трамвайних колій від сміття пор вул. Виконкомівській.