23 червня 2015 року відділом міської ради у справах молоді та спорту, Конотопським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Конотопським міським осередком Сумського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України спільно з заміським дитячим оздоровчим табором «Мрія» провели спортивно-масовий захід до Олімпійського Дня в Україні.

При сонячній і теплій погоді на свіжому повітрі 68 дітей оздоровчого табору прийняло участь з бігу на дистанцію: 30, 40 та 50 метрів, а підсумком став масовий забіг усіх учасників на дистанцію 100 метрів. Це було дійсно свято спорту та радості, мета якого є розвиток Олімпійського руху в Україні та пропоганда здорового способу життя.

Переможці та учасники цього свята були нагороджені грамотами, призами та сувенірами від Конотопського міського центра  фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Конотопського міського осередка Сумського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України.

Також, протягом червня місяця в дитячому таборі «Мрія» проходив міський конкурс на кращий малюнок з Олімпійської тематики. В цьому конкурсі прийняло участь 31 дитина. За підсумками конкурсу I місце зайняла Лиса Катерина, II місце – Гнідіна Софія, III місце – Біркун Катерина. Переможці були нагороджені під час проведення Олімпійського дня в Україні.

Отже, такі заходи є гарним прикладом здорового способу життя, залучення дітей до постійних занять фізичною культурою та спортом.