28 червня в Конотопі, як і у всій Україні, відзначили День Конституції України.
На знак вшанування пам’яті героїв, які загинули за відстоювання конституційних засад демократії, захист державного суверенітету і територіальної цілісності України, за участі керівництва міста відбулось покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної сотні та до могил земляків, які загинули в зоні АТО.
Традиційно громадськість зібралась біля пам’ятнику Т.Г.Шевченку, щоб згадати важливу віху в історичному розвитку України – прийняття і затвердження Конституції України, що відбулось 19 років тому – 28 червня 1996 року.
У своїй промові міський голова В.І.Дзед привітав зібрання із святом Основного Закону нашої Держави, а також зазначив, що 28 червня – подвійне свято, адже сьогодні відзначається День молоді, та побажав молодому поколінню завзяття у розбудові України.
В урочистій обстановці очільник міста вручив дев’яти конотопцям, які повернулись із зони АТО, посвідчення учасників бойових дій.
З нагоди свят у міському центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир»» розпочали свою роботу фотопроект «Це наша пам’ять з нами говорить…», книжкова виставка «Конституція – основа державності» та виставка молодіжних робіт «Мистецтво очима молоді».