Відповідно до Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. №563, з 01.07.2015 розпочато перевірку достовірності відомостей, зазначених у заявах посадових осіб Управління соціального захисту населення Конотопської міської ради щодо застосування заборон, передбачену частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»

Бабак Н.В.

Дідан Н.В.

Ігумнова А.А.

Мазоха Ю.Г.

Семенець Л.І.

Циганок І.В.

Бистров М.І.

Дорош С.В.

Кабакова Г.В.

Мельник В.В.

Сібіль Л.П.

Шевкун Н.М.

Бібік Г.М.

Дубіненко М.А.

Кашуба О.Є.

Назаренко Ю.О.

Скидан Н.О.

Шешеня Л.В.

Волкова Г.М.

Євтушенко Н.В.

Коваленко О.В.

Панченко Л.І.

Скрипник О.М.

Шпаковська Л.А.

Воловод В.В.

Жегет Т.В.

Коненко С.М.

Петріченко Г.В.

Стрельцова Т.С.

Шум В.О.

Ганзя О.А.

Забіяка Ю.П.

Коровай О.О.

Повидиш О.В.

Тимченко С.В.

Яворська Н.Д.

Герасимець Н.П.

Замула О.І.

Корольова С.Б.

Редько О.М.

Тихончук Ю.В.

 

Глушан І.Ю.

Зенченко О.В.

Круталевич Л.О.

Решетняк Г.І.

Топтун С.М.

 

Гуденко І.В.

Зимовець Ю.В.

Литвиненко Т.В.

Розанова О.М.

Фесюн І.Б.

 

Демидко С.І.

Іващенко Н.І.

Лісовська Т.В.

Саухіна Т.М.

Хрокало М.В.

 

 

Відповідно до Закону України від 16.09.2014 №1682-VII «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету  Міністрів  України  від  16 жовтня 2014 р. №563 та розпорядження голови Конотопської міської ради від 27.05.2015 №130-ОД «Про організацію виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та визначення виконавчих органів міської ради, відповідальних за проведення перевірки» проведено перевірку достовірності відомостей, зазначених у заявах посадових осіб управління соціального захисту населення Конотопської міської ради, за результатами якої встановлено, що до посадових осіб вищезазначеного управління не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

На даний час триває перевірка відомостей щодо Примака Я.П. та  Шулік Н.В. (інформація не надійшла від Головного управління Служби Безпеки України в м.Києві та Київській області).