9 липня зустрічаємо Прапор Єдності волонтерів України в КонотопіІ. Ланцюг єдності волонтерів України заради підтримки наших захисників – чудова та креативна ініціатива львівських активістів, підтримана в багатьох містах України.

Прапор Єдності – це 10-метровий стяг, який подорожує Україною. Він вже побував у Львові, Маріуполі, Полтаві, Кременчуці, його чекають 5 липня у Вінниці. Флеш-моб започаткували львівські активісти. Вони розгорнули десятиметровий стяг, який волонтери розписали своїми іменами та прізвищами. Протягом трьох місяців Прапор Єдності мандруватиме українськими містами. У День Незалежності України Стяг планують розгорнути в Києві. Після завершення акції синьо-жовте полотно з прізвищами всієї волонтерської спільноти передадуть на Донбас. Волонтери України вірять, що колись він майорітиме над одним із звільнених від окупантів українським містом.

Конотоп долучається до всеукраїнської акції. Запрошуємо всіх небайдужих мешканців міста і району, представників громадських і волонтерських організацій, які допомагали, допомагають і будуть допомагати нашим захисникам підтримати дану ініціативу. У єдності – наша сила! Разом переможемо.

Початок акції 9 липня о 16-00 біля пам’ятника Т.Г.Шевченку, продовження – на площі Миру біля центру культури та дозвілля – кінотеатру “Мир”.

У ході акції кожен охочий може долучитися до:

– проведення майстер-класів з виготовлення маскувальних сіток і захисних костюмів (кікімор);

– виставки діяльності громадських і волонтерських організацій;

– виготовлення дитячих листівок, малюнків, поробок;

– проведення майстер-класів з виготовлення оберегів (ляльок-мотанок, янголят); – концертної програми «Пісня буде поміж нас».