Минулої п’ятниці на центральній сцені нашого міста відбувся справжній молодіжний концерт. Оскільки на день молоді погода не порадувала й майже весь день йшов дощ, то й більшість святкових заходів було скасовано. Одним з них став і святковий концерт. Проте молоді активісти вирішили не зупинятися й вийшли з пропозицією все ж таки провести концертну програму, а щоб зробити її більш соціально важливою, було прийнято рішення в ході концерту провести благодійний збір коштів на лікування Оксани Петренко та Анастасії Нечаєвої, котрі мають серйозні захворювання.

У ході концерту було зібрано 2725,52 гривень,  вже на початку нового робочого тижня цю суму було розділено навпіл та передано в родини дівчат.

Тож організатори концерту, якими виступили відділ міської ради у справах молоді та спорту, МБК «Сучасник» та активісти громадської організації «Молодіжний актив Конотопщини», висловлюють вдячність усім, хто погодився взяти участь у благодійному концерті та подарувати свої таланти на благо конотопчанок. У концерті узяли участь колектив сучасного танцю «Ла Стайл», керівник Тетяна Грищенко; хореографічний колектив «Едельвейс», керівник Наталія Прокопець;  хореографічний  колектив  «Веснянка», керівник Наталія Ширіна; гурт «Релайтед мюзк», Альона Жукова,  Владислав Лозін, Євген Марченко, з ПТ КІ Сум ДУ, Ярослав Глущенко з КІСумДУ , керівник Лілія Бібик; дует Ольга Малюх і Катерина Згонник  з  ДПТНЗ Конотопське ПТУ; Нікіта Іщенко, вихованець ДМШ №2, керівник Вікторія Осташко; вокалісти Олена Максименко, Ігор Карнаух, Майя Езер, Віолетта Авдиєнко. Хедлайнерами заходу став рок-гурт «Новий день» з ПТ КІ Сум ДУ. За звуковий супровід заходу висловлюємо вдячність Ігорю Коломійченку та Сергію Петрухану, за світлове шоу – Миколі Тимошенку.

Молодіжні благодійні концерти вже стали традиційними для нашого міста. Сподіваємося, що і в майбутньому, попри всі перепони та життєві труднощі, активність молодих людей нашого міста не спадатиме й вони радуватимуть нас такими ж актуальними та  цікавими заходами.