У зв’язку з виділенням коштів для забезпечення централізованих заходів з лікування хворих на цукровий та не цукровий діабет та на підставі, рішення Сумської обласної ради від 22.05.2015 «Про заходи щодо врегулювання питання забезпечення препаратами інсуліну осіб, хворих на діабет», розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від  29.05.2015 № 281-ОД “Про затвердження критеріїв відбору суб’єктів господарювання, які будуть здійснювати на території Сумської області відпуск препаратів інсуліну”, а також відповідного розпорядження міського голови від 24.06.2015 №162-ОД, адміністрація  КЗ “КОНОТОПСЬКОЇ ЦРЛ ІМ.АК. М.ДАВИДОВА” розробила конкурсну документацію з критеріями відбору суб’єктів господарювання, які будуть здійснювати на території міста Конотопа відпуск препаратів інсуліну на підставі пільгових рецептів та отримувати відшкодування їх вартості (інформація додається).

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ

для оцінки суб’єктів господарювання, щодо можливості здійснювати на території м. Конотопа відпуск препаратів інсуліну на підставі пільгових рецептів необхідно надати документи (належним чином завірені копії), що підтверджують:

1. Наявність ліцензії на право здійснення діяльності з реалізації лікарських засобів.

2. Наявність договорів з постачальником на повний асортимент препаратів для осіб, хворих на цукровий та нецукровий діабет та забезпечення постійної наявності в обсязі 1/12 відповідно до наданого переліку (щомісячно) медикаментів (Додаток 1).

3. Забезпечення вимог “холодового ланцюга” при отриманні, зберіганні, транспортуванні та відпуску препаратів інсуліну:

3.1. наявність приміщень з холодильними камерами чи холодильниками;

3.2. наявність спеціалізованого автотранспорту.

4. Наявність кваліфікованого персоналу для приймання, обліку, контролю якості та відпуску препаратів інсуліну.

5. Наявність технічного забезпечення для ведення єдиного електронного реєстру відпущених лікарських засобів для хворих на цукровий та нецукровий діабет.

5.1. наявність програмного забезпечення;

5.2. наявність комп’ютерної техніки;

5.3. наявність засобів Інтернет зв’язку.

6. Досвід роботи з реалізації пілотних проектів або виконання аналогічних програм.

7. Адреси пунктів відпуску препаратів, що відповідають вище зазначеним вимогам.

8. Згода з основними умовами договору (Додаток 2) на фірмовому бланку учасника.

9. По кожному пункту щодо відповідності критеріям відбору повинно бути надано документальне підтвердження.

10. При розгляді документів адміністрація закладу має право просити надання інших документів, крім тих, що були подані претендентами та підтверджують відповідність критеріям відбору.

При наданні не достовірної та не підтвердженої документально інформації суб’єкти господарювання не будуть включені до переліку, які будуть здійснювати на території м. Конотоп відпуск препаратів інсуліну на підставі пільгових рецептів.

 Документацію для проведення оцінки просимо надати у строк до 22.07.2015 року по вул. Семашка, 5, м. Конотоп, Сумська область, 41600, каб. № 21.