9 липня біля пам’ятника Т.Г. Шевченку відбулась зустріч Прапора Єдності волонтерів України, на якій були присутні представники волонтерських

та громадських організацій Конотопу, волонтери з м.Суми, а також інші гості, які небайдуже ставляться до справи допомоги воїнам-захисникам.

Прапор Єдності почав свою подорож містами України за ініціативи львівських активістів і вже побував у Львові, Маріуполі, Полтаві, Кременчуці та Вінниці, а тепер і Конотоп також долучився до цієї всеукраїнської акції.

Зустріч прапору відбулась в урочистій атмосфері, і навіть рясний дощ не зміг завадити пронести його до місця передачі прапора волонтерам міста Суми, звідки він продовжить свою подорож. Завершиться вона, за планом, в місті Києві у День Незалежності України.

В ході урочистих заходів біля кінотеатру «Мир» міським головою Дзедом В.І. за активну роботу та підтримку української армії учасників волонтерського руху було нагороджено грамотами, подяками та книгами «Конотоп на перехресті шляхів».

Також програмою було передбачено концертну програму «Пісня буде поміж нас» за участі творчих колективів Конотопу, а також проведення майстер-класів з виготовлення маскувальних сіток і захисних костюмів (кікімор); виставки діяльності громадських і волонтерських організацій; виготовлення дитячих листівок, малюнків, поробок та проведення майстер-класів з виготовлення оберегів (ляльок-мотанок, янголят).

Загалом захід пройшов в піднесеній патріотичній атмосфері, і маємо надію, що до почесної волонтерської справи долучиться ще більше небайдужих людей нашого міста.