«Хай святяться добрих імена» – таку назву має нова книга сучасного українського письменника, прозаїка, літературознавця, фольклориста, художника, члена Національних спілок письменників та журналістів України Івана Корнющенка, презентація якої відбулась 14 липня 2015 року у «літературній кав’ярні» читальної зали центральної міської бібліотеки ім. С.І. Пономарьова та зібрала чимало поціновувачів красного письменства, серед яких місцеві поети, письменники та журналісти.
Ведучі зробили короткий екскурс по життю і творчості Івана Корнющенка. Розповідаючи про нову книгу, запитували в автора про його дитинство та людей, які спонукали до написання нової книги, про почуття, що дають наснагу для творчості. Спілкуючись з гостями презентації, письменник поділився своїми радощами й болями, прочитав нові вірші та окремі уривки з книги.
Приємною несподіванкою від Івана Корнющенка став подарунок примірника презентованого видання «Хай святяться добрих імена» з власним підписом автора центральній міській бібліотеці ім.С.І.Пономарьова.
Під час презентації директор міської централізованої бібліотечної системи Тетяна Стеценко привітала автора з виходом нової книги та вручила подяку від відділу культури і туризму міської ради. Також, з виходом нової книги, Івана Корнющенка привітали головний редактор газети «Конотопський край» Олена Савела, журналісти Ігор Лисий та Микола Матвійчук, місцева поетеса Людмила Глушко, поети Федір Рижий та Геннадій Хайлук. Пісні у виконанні Олександра Спицького стали окрасою «літературній кав’ярні» під час презентації книги.