У зв’язку з підвищенням цін і тарифів на газ і електроенергію Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України, якою з 01 травня 2015 року передбачався спрощений порядок призначення житлових субсидій.

Але на сьогодні виникла затримка в призначенні субсидії, яка викликана декількома причинами.

По-перше є недосконалою розроблена Міністерством соціальної політики програма обміну даними між  Державною фіскальною службою (податкова інспекція) і управлінням соціального захисту населення. Даний обмін передбачає отримання інформації про доходи за минулий календарний рік всіх осіб, зареєстрованих в помешканні. На даний час  в опрацюванні перебуває інформація на  18 381 особу.

Інша проблема  в тому, що програма для автоматичного перерахунку субсидії не працює й всю інформацію про склад сім’ї та доходи кожної особи спеціалістам управління  необхідно вводити в ручному режимі, і лише після цього  проводити розрахунок субсидії.

Також виникає проблема з отриманням довідки про склад сім’ї осіб, які зареєстровані в приватному секторі. Управління не має можливості перевірити достовірність інформації про склад сім’ї, оскільки Міграційна служба лише підтверджує інформацію по кожній окремій особі, яка зареєстрована за даною адресою і не має інформації  про склад сім’ї.

З метою удосконалення програми  в найкоротшій термін та вирішення на законодавчому рівні питання отримання довідок про склад сім’ї для осіб, які мешкають в приватному секторі, на початку липня 2015 року Конотопська міська рада звернулась з листом до Міністра соціальної політики України.

Додатково Ви можете отримати інформацію  за телефоном                 2 33 02.