Прояви насильства супроводжують людство з незапам’ятних часів. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу, чинить насильство щодо неї. Прояви насильства порушують права людини, принципи вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч із нами, у нас в домі, чи на роботі, ми можемо зупинити його.   

Як запобігти цим випадкам, а коли вони сталися – куди звертатись за допомогою? Краще, щоб із Вами не трапилась біда, але якщо вже сталась, то хай наша пропозиція, як захистити себе, стане Вам у нагоді.
Для надання інформаціїпро те, як можна захистити себе, свою гідність і свої права за ініціативи відділу у справах молоді та спорту міської ради створюється група самодопомоги особам, які зазнали насильства.Створення даної групи є спробою допомогти в ситуації, коли Ви потрапили в скруту, пов’язану з образою, грубістю або насильством.
 Головне, не залишайтеся з проблемою віч-на-віч, шукайте підтримку. Знайдіть однодумців, досвідчених юристів, психологів, соціальних працівників, які допоможуть Вам розірвати пута насильства. Пам’ятайте, Ви маєте право жити вільно, в безпеці, не відчувати страх, бути щасливою. Хто б не допомагав Вам, найбільш зацікавлена особа в вашому порятунку – це Ви самі.

Детальнішу інформацію про діяльність групи самодопомоги можна отримати за телефоном 6-61-32, або звернутись безпосередньо до відділу у справах молоді та спорту міської ради за адресою м. Конотоп, пр. Миру, 8, кабінет 406.