З 17 по 19 липня молодь з числа внутрішньо переміщених осіб, сімей, один  з батьків яких постраждав чи несе службу в зоні проведення АТО,  активістів студентського самоврядування та громадських організацій взяла участь в байдарковому сплаві річкою Сейм.

Даний захід відбувся у рамках реалізації громадською організацією «Молодіжний актив Конотопщини»  проекту, що має назву «Українці, єднаймося!» та реалізується у партнерстві та за фінансової підтримки  управління молоді і спорту Сумської обласної державної адміністрації.

Загалом в ході байдаркового сплаву молоді люди подолали річкою  близько 20 кілометрів. Погода подарувала юним туристам не одне випробування на їх шляху: в ході сплаву молодь потрапила і під сильну зливу, й під палючу спеку, спробувала свої сили у двобої з сильним зустрічним вітром та подолала величезну кількість водяних перепон, таких як коряги, водоверті, стрімка течія.

Більшість учасників байдаркового сплаву ніколи раніше не плавала на човні та не ночувала в наметі, тож і не знала основних туристичних правил. Триденна поїздка дала змогу кожному з учасників власноруч навчитися не тільки ставити правильно намет та розташовувати в ньому особисті речі, а й збирати та розбирати байдарку, веслувати,  розпалювати вогнище, готувати на ньому їжу.

Завдяки спільній праці та відпочинку з раніше незнайомих між собою молодих людей після сплаву сформувалася справжня команда, готова товаришувати та співпрацювати й далі.  В ході заходу молодь навіть спланувала кілька спільних заходів, які незабаром розпочне втілювати у життя.

По завершенню триденного байдаркового сплаву всі повернулися засмаглими, повними сил, енергії,  любові до природи.