Ввечері 21 липня до чергової частини Конотопського міськвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що до інфекційного відділення центральної районної лікарні з діагнозом харчове отруєння та бактеріальна гастроентерологічна форма доставлені 7 людей, у тому числі неповнолітня дитина. Постраждалі пояснили, що кілька днів тому відпочивали в одному з місцевих кафе.

 У ході проведення першочергових слідчих дій працівники міліції з’ясували, що 18 липня компанія однокласників зібралася в міському кафе «Золотий ключик», аби відсвяткувати  зустріч випускників. Після святкування всю залишену їжу відвідувачі кафе забрали із собою додому. А наступного дня вони продовжили застілля. До того ж, цю їжу вживали і деякі їхні родичі.

Через два дні частині тих, хто був у кафе, стало зле. У людей почалася діарея, блювота та підвищилася температура. Семеро осіб: четверо жінок, двоє чоловіків та одна неповнолітня дитина, які звернулися до медичного закладу, були  госпіталізовані.

 Зі слів постраждалих, вони не виключають того факту, що продукти, які забрали із собою, могли зіпсуватися. Тож усі опитані претензій ні до кого не мають.

Наразі слідчі міліції за  цим фактом   відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 325 КК України (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) та проводять слідчі дії.

 СЗГ УМВС в Сумській області