Ярмарка з продажу вживаних, але корисних, цікавих та потрібних речей, відбудеться в Конотопі з 14 по 19 серпня (від медово-макового до яблучного спасу) біля сінного ринку по вулиці Батуринській 22-А. Найцінніше піде «з молотка» в форматі публічного аукціону. Буде й «чорний ящик» .

Які саме лоти будуть найкращими, наразі невідомо, – їх оберуть з-поміж тих речей, які принесуть конотопчани. Власне задум організаторів розпродажу зібрати ті речі, які та чи інша людина наразі не використовує чи не знає де подіти, але вони можуть знадобитися іншим.

– Ми поставили за мету зібрати кошти на найнагальніші потреби бійців АТО (автомобіль, тепловізор, безпілотник тощо в залежності від кількості зібраних коштів),  – говорить учасниця проекту з “Об’єднання “САМОПОМІЧ” Інна Пащенко. Сподіваємось, що до проекту долучаться всі конотопчани, незалежно від віросповідання чи партійної приналежності. Такий розпродаж має на меті не лише зібрати гроші бійцям, але й нагадати людям, що війна не закінчилась і потреби армії все ще величезні. Волонтерські склади пусті. Люди змучились, збайдужіли. Виснажилися і коштами, і психологічно. Мета цього ярмарку – підбадьорити громаду, дати можливість долучитися до спільної справи. Якщо хтось має кошти – купує речі на ярмарці, ті, хто не мають такої змоги, можуть принести щось з дому, або зробити це власноруч. От ми і хочемо аби люди, які можуть допомогти якимись речами та предметами, з нашою допомогою, виставили їх на продаж, а інші прийшли і обрали щось для себе. Зараз такі часи, коли ми повинні максимально згуртуватися та самоорганізуватися.

 – Ми просимо людей приносити речі в наш офіс на Братів Радченків, 48, – каже один із організаторів проекту Ігор Левченко. – Якщо це щось важке чи велике, телефонуйте за номером 097 111 53 11 – приїдемо й заберемо. Кожну річ, яку беремо в людей для продажу, сфотографуємо та внесемо в базу зі своїм номером. Тобто нічого не загубимо і не втратимо, за продане відзвітуємо, а те, що залишиться – повернемо. Кожну річ просимо “вкопмлектувати” наліпкою, стікером чи запискою з ПІП, номером телефону та сумою, за якою на вашу думку, варто продавати. Якщо предмет має цікаву історію – напишіть її.

 Таким чином організатори мають намір до 13 серпня (саме до цієї дати можна приносити речі) зібрати на офісі колекцію з того, що принесуть конотопчани аби вже з 14 серпня виставити усе у великому новому поки що пустого приміщенні  магазину біля 1-го відділення Нової пошти по вулиці Батуринській,22А. Для благої мети нове приміщення погодився надати Віктор Іванович Васильченко.

 – На кожен товар є свій покупець, – говорить Людмила Рябоконь. – Раритетна техніка, національний одяг, художні твори й твори мистецтва, сувеніри, книги, цікавий посуд, поштові листівки, марки, монети, туристичне спорядження та навіть красиві рослини в горщиках чи велосипед, або просто не зношені одяг чи взуття – все це, чим ви не користуєтесь чи що лежить без діла, може знайти свого покупця. Єдине прохання – не несіть зношеного одягу, радянських меблів, користованого щоденного посуду і тому подібне. Просто реально подивіться на річ і подумайте: “Чи купить її хтось?”. Речі потрібні такі, що продадуться, бо ж мета не “поексперементувати”, а зібрати гроші на речі, які рятуватимуть життя.

Як уже писали, найцікавіші речі, які принесуть люди, продаватимуть в форматі аукціону “хто більше дасть”. Організатори “гаражного розпродажу” й самі подбають аби серед лотів були цікаві об’єкти. Крім того по навчальних закладах, гуртках та творчих об’єднаннях пройде інформаційна кампанія-заклик долучитися до розпродажу зі своїми роботами.

Під час проведення заходу гості зможуть послухати живі виступи місцевих виконавців та гуртів, які виконають народні та патріотичні пісні.

Приносити речі можна в офіс міського осередку ГО “Самопоміч”, що по вулиці Братів Радченків, 48 (вхід з воріт до кредитної спілки «Єзуч»). Деталі за номером 097-111-53-11 або 067-540-72-06.

ДОВІДКА:

“Гаражний розпродаж” – популярний за кордоном спосіб: для одних – продати речі, які лежать без діла, а для інших – знайти потрібне за вигідною ціною. Такий собі ярмарок з продажу вживаних речей. Меблі, техніка, художні вироби, туристичне спорядження, елементи інтер’єру, книги, кераміку, сувеніри, раритети, національний одяг, символіка та багато іншого – все це продають та купують під час “гаражних розпродажів”. Крім того такі розпродажі – цікаве місце для проведення часу, адже на прилавку може з’явитись щось неймовірно несподіване. «Гаражні розпродажі» стали популярними і в Україні. У таких містах як Тернопіль та Львів його проводять вже втретє.