За матеріалами газети “Конотопський край”

Траурна церемонія прощання відбулась 26 липня в Соборі Різдва Пресвятої Богородиці

Конотопчанин Євген Бірюков та львів’янин Микола Гордійчук були бойовими побратимами: пішли захищати рідну землю від російських окупантів на Сході України. 22 липня, виконуючи бойове завдання поблизу Авдіївки, вони підірвалися на розтяжці.
Нашому земляку Євгену було лише 34 роки. Він служив у батальйоні патрульної служби особливого призначення «Гарпун», що виконував спеціальні розвідувальні та протидевирсійні заходи. Друзі згадують, коли в нашому місті було створено загін Самооборони, Євген брав найактивнішу участь у всіх заходах, що були тоді на часі, зокрема, в будівництві блокпостів та чергуванні на них.
Євген завжди з радістю говорив про кохану дружину і пишався єдиною донечкою. Він був для своїх батьків дорогим сином. Та війна на Сході України забрала від нас цю прекрасну людину – Євгена Андрійовича Бірюкова.
Провести в останню путь загиблого Героя прийшли рідні та друзі, бойові побратими, представники міської та районної влади, а також небайдужі жителі міста. Висловивши рідним загиблого слова щирого співчуття, присутні вшанували пам’ять Євгена Бірюкова хвилиною мовчання.
Після відправлення похорону траурною ходою всі бажаючі могли провести земляка до місця поховання – кладовища по вулиці Паризької комуни.
Спочивай з миром, хоробрий Євгене! Вічна пам’ять і Слава Герою!