29 липня 2015 року під головуванням міського голови Дзеда Василя Івановича відбулася 65 сесія Конотопської міської ради шостого скликання, на якій було розглянуто 31 питання, за результатами яких прийнято 27 рішень.

В роботі сесії взяли участь 34 депутати міської ради, заступник Конотопського міськрайонного прокурора – Удовиченко Роман Анатолійович, начальник Конотопського відділу управління служби безпеки України по Сумській області  Лопаткін Сергій Юрійович, т.в.о. начальника Конотопського міськвідділу міліції – Лук’яненко Сергій Вікторович, в.о. начальника Конотопської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області  Чеботарьов Юрій Юрійович, депутат Сумської обласної ради  Тимошенко Віктор Михайлович, члени виконавчого комітету міської ради, представники засобів масової інформації, політичних партій, громадських організацій та громадськості.

Депутатами була заслухана інформація міського голови про виконання рішень міської ради, прийнятих в І півріччі 2015 року, заслухані звіти керівників комунальних підприємств міста, а саме: Колесникова П.Ю. – директора КП ВУВКГ, Олефіренка М.І. – директора КРЕП «Центральне», Підлипенця О.М. – директора КП «Теплогарант», Бобровника С.М. – директора КП КТУ, Кареліна В.Г – начальника КП «Конотопське МБТІ».

У ході роботи сесії депутати розглянули та прийняли рішення з питання комунального майна, соціального захисту населення, затвердили рішення з питань земельних відносин, але не підтримали рішення «Про надання в оренду земельної ділянки» для ТОВ «Невський ринок», внесли необхідні зміни до Програми розвитку комунального підприємства Виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства на 2013-2015 роки, до Програми утримання кладовищ в місті Конротоп на 2014-2016 роки, до рішення міської ради від 29 квітня 2015 року «Про проведення поточного ремонту об`єктів благоустрою у 2015 році», до міської Програми «Молодь» на 2015 рік, до комплексної Програми «Освіта Конотопа на 2014-2017 роки», зміни та доповнення до Статуту Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 Конотопської міської ради Сумської області, до Програми підвищення енергоефективності в м.Конотоп на 2011-2015 роки, до міської комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на 2012-2015 роки.

Також депутатами був затверджений звіт про виконання міського бюджету за І півріччя 2015 року, надали згоду КП «Теплогарант» на отримання кредиту в установах банків та передачу майна під заставу, внесені необхідні зміни до міського бюджету та Програми соціально-економічного розвитку на 2015 рік, прийняті рішення «Про відзнаки Конотопської міської ради» та «Про затвердження Порядку призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Конотоп».