Громадянам, які опалюють будинок твердим паливом та користуються скрапленим газом, державою передбачено надання субсидій на придбання твердого палива та скрапленого газу.

Цей вид субсидії виплачується один раз на календарний рік готівкою через банківські установи або поштове відділення за рахунок субвенції з державного бюджету.
Для розрахунку субсидії береться 15% або 20% сукупного доходу сім’ї за попередній календарний рік. Субсидія призначається, як різниця між сумою нормативної вартості палива, газу, річної вартості фактично використаної електроенергії, води, інших житлово-комунальних послуг та 15% або 20% сукупного доходу сім’ї.
Норма споживання, ціна твердого палива та скрапленого газу щорічно затверджуються постановою Кабінету Міністрів України та розпорядженням голови облдержадміністрації. Норма забезпечення населення твердим паливом не змінювалась з 2007 року і складає 2,2 тони. Вартість у 2007 році була визначена для розрахунку 540 грн. за 1 тону, в 2008 та 2009 роках 592 грн. Норма забезпечення населення скрапленим газом, який використовується для приготування їжі, для надання субсидій населенню також не змінювалась з 2007 року і складає 2 балони на рік на 1-2 особи, 3 балони – на 3-4 особи, 4 балони – на 5 і більше осіб. Вартість одного балону в 2007 році була визначена 87 грн., в 2008 та 2009 роках – 93 грн.
У 2009 році даний вид субсидій отримало 439 сімей. На даний час вартість та норми на 2010 рік не затверджені, але прийом документів розпочато.
Для отримання субсидії необхідно надати до управління праці та соціального захисту населення (пр. Миру, 6, кімната №1) наступні документи: будинкову книгу, технічний паспорт будинку, довідку з сільради про склад сім’ї (для мешканців села), паспорта всіх зареєстрованих осіб, довідку про всі види доходів за попередній календарний рік, трудові книжки та пенсійні посвідчення (для пенсіонерів), абонентську газову книжку, оплачені квитанції за комунальні послуги, рахунок у банку.

Запрошуємо мешканців міста, які мають пічне опалення, скористатися можливістю зекономити кошти. Телефон для довідок та попереднього запису 2-33-02.