Адміністрація КЗ “КОНОТОПСЬКОЇ ЦРЛ ІМ. АК. М. ДАВИДОВА” на виконання розпорядження голови Конотопської міської ради від 24.06.2015 №162-ОД провела конкурс по відбору суб’єктів господарювання, які будуть здійснювати на території міста Конотопа відпуск препаратів інсуліну на підставі пільгових рецептів та отримувати відшкодування їх вартості.

У встановлені терміни отримано дві пропозиції для оцінки: КП СОР Аптека № 226 вх. № 2071 від 21.07.2015р., ТОВ “Компанія “Фарм-Союз” вх. № 2070 від 21.07.2015р.

На засідання комітету з конкурсних торгів від 28.07.2015, враховуючи те, що інсуліни відносяться до препаратів невідкладної допомоги, відсутність яких більше 6 годин може викликати стани, які ведуть до летальних наслідків, відповідно важливим показником є фінансова спроможність претендента забезпечити постійну наявність препаратів в аптечному пункті, на підставі отриманих документів, враховуючи аналіз фінансової звітності претендентів, ухвалили: «Визнати суб’єктом господарювання, який має можливість здійснювати на території м. Конотоп відпуск препаратів інсуліну на підставі пільгових рецептів та отримувати відшкодування їх вартості ТОВ “Компанія ”Фарм-Союз”.

 

Головний лікар

КЗ «Конотопська ЦРЛ

ім. ак. М.Давидова»                                                                                             В.В.Носач