Минулими вихідними поблизу м. Конотопа відбулись вже традиційні змагання з повітряного бою на кубок ім. Віктора Федоровича Яркового.  Невипадково змагання носять саме його ім’я, адже він, один з основоположників авіамоделізму в Сумській області, зробив великий особистий внесок у розвиток мережі авіамодельних гуртків в області, до останніх років життя виконував почесну місію судді на всеукраїнському рівні з авіамоделізму. Більшість тих, хто зараз займається авіамодельним спортом в нашій області, є його учнями та послідовниками.

Багато років поспіль змагання відбуваються завдяки неабияким зусиллям керівника  авіамодельного гуртка Конотопської станції юних техників Георгія Борсяка. Він не лише виховує у школярів любов до техніки та прививає молодим конотопцям любов до спорту й активного, здорового способу життя, а й один з небагатьох в нашій області продовжує розвивати саме галузь повітряного бою в авіамодельній сфері.

З кожним роком все більше  розширюється географія учасників змагань з повітряного бою. Цьогоріч ними стали вихованці авіамодельних гуртків міст Конотопа,  Свесси, Глухова, Яготина, Кролевця, Сум та Ніжина. Загалом взяло участь близько 35 чоловік. Переможці були визначені в особистому заліку, в категоріях кордових моделей: F-2D школярі (д+к), F-2D спортсмени (д+к), F-2I спортсмени (д+к).

Бої були запеклими та несамовитими, адже для любителів такого виду спорту це не лише захоплення, це ціле життя під звук мотору з поглядом, направленим у небо. Серед школярів в класі F-2D перемогу здобула Дудченко Кристина з м. Глухів, а в категоріях  спортсмени F-2I та F-2D  почесне перше місце та перехідний кубок ім. В.Ф. Яркового, який перейде у власність лише після того, як 3 роки поспіль опиниться в одних і тих же руках, отримав Мороз Сергій з м. Ніжина. Усі переможці були нагороджені грамотами та медалями.

Організатори ще раз вітають переможців та висловлюють подяку партнерам: відділу  Конотопської міської ради у справах молоді та спорту працівники якого взяли активну участь в підготовці та організації змагань, за звуковий супровід змагань висловлюємо вдячність КІСумДУ та звукооператору Ігорю Коломійченку.