4 серпня в малому залі Конотопської міської ради відбулось навчання працівників апарату міської ради та виконавчого комітету.

Про порядок видачі будівельного паспорту забудови земельної ділянки доповів начальник відділу містобудування та архітектури Конотопської міської ради С.І.Холодьон.

Начальник фінансового управління Конотопської міської ради О.П.Кармалига розповіла присутнім про порядок складання, розгляду, затвердження та виконання кошторисів бюджетних установ.

Із порядком підготовки, прийняття, відстеження результативності та перегляду регуляторних актів Конотопської міської ради, її виконавчого комітету та міського голови присутніх ознайомила А.М.Загородня, начальник відділу розвитку підприємництва та інвестиційної політики управління економіки Конотопської міської ради.

Про нове в законодавстві України доповіла завідувач сектору юридичної роботи міської ради І.В.Русіна.