5 серпня у приміщенні Конотопської міської ради відбувся «круглий стіл» на тему «Впровадження енергоефективних проектів у закладах бюджетної сфери за рахунок міжнародної фінансової допомоги НЕФКО».

Відкрив засідання міський голова В.І.Дзед. У «круглому столі», окрім керівництва міста, взяли участь депутати міської ради та керівники бюджетних закладів міста.

Про хід реалізації II етапу проекту «Підвищення енергоефективності в бюджетних закладах м.Конотопа» (за фінансової підтримки Північної екологічної Фінансової Корпорації НЕФКО присутніх проінформувала начальник управління економіки Конотопської міської ради Л.А.Гапєєва.

З доповіддю про одержані результати від енергозберігаючих заходів, впроваджених в рамках I етапу проекту виступила начальник відділу розвитку підприємництва та інвестиційної політики управління економіки Конотопської міської ради А.М.Загородня.

Представники ТОВ «БМК «Будпартнер»» та ТОВ «ВКФ «Перспектива»» виступила із пропозиціями як потенційні виконавці заходів із заміни вікон у закладах, включених до II етапу проекту «Підвищення енергоефективності в бюджетних закладах м.Конотопа».

Активну участь в обговоренні взяли депутати міської ради.

В резолюції «круглого столу» зазначено, що Конотопською міською радою буде направлено звернення до міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України стосовно узгодження державних будівельних норм із європейськими вимогами до реалізації енергозберігаючих технологій за рахунок коштів міжнародного фінансового ресурсу. Також тепловізійні обстеження будуть включатись як обов’язкові до контрактів із юридичними особами.