З прийняттям Верховною Радою України 17 липня 2015 року Постанови № 645-VIII «Про призначення чергових виборів депутатів місьцевих рад та сільських, селищних, міських голів» можна вважати що робота по підготовці до місцевих виборів 25 жовтня 2015 розпочата. Точніше сказати, вона не припинялась ні на мить.

Майже за 6 років існування Державного реєстру виборців видано 3497 наказів керівника відділу щодо 52384 осіб. З урахуванням того, що на даний час в базі даних Реєстру міститься інформація про 64446 виборців, можна сказати, що 81,2% зазнали модифікацій під час заходів по уточненню персональних даних Реєстру. Відмітку «нездатний самостійно пересуватись постійно» мають 943 громадянина.

Зважаючи на наближення чергових місцевих виборів, закликаємо небайдужих громадян перевірити свої персональні дані. Особливо це стосується осіб, які після минулих виборів змінювали місце проживання, проходили строкову військову службу, змінювали прізвище, тощо.

Перевірити свої дані можна або безпосередньо звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців, або скориставшись сервісом «Особистий кабінет виборця» на сайті www.drv.gov.ua в глобальный інформаційній мережі Інтернет.

У випадку, якщо Вас не включено до Державного реєстру виборців, або Ваші дані потребують корегування, Ви маєте особисто звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців з письмовою мотивованою заявою. Вас чекають з понеділка по п’ятницю за адресою: м.Конотоп, проспект Миру 8, кабінет 305.

Просимо не бути байдужими та долучитися до роботи з покращення якості Державного реєстру виборців.