Виконавчий комітет Конотопської міської ради звертається до всіх громадян з проханням надати допомогу нашим землякам – мобілізованим військовослужбовцям м.Конотопа, які проходять службу в 15 Сумському окремому мотопіхотному батальйоні, військова частина ПП В2260.
Наші військовослужбовці гідно і стійко переносять усі труднощі військової служби, але всі ми знаємо, в яких складних обставинах вони опиняються і виконують службові обов’язки.
Допомога потрібна різна – моральна та фінансова. Від нашого земляка, командира роти військової частини ПП В2260, міська рада отримала список необхідних запасних частин для відновлення транспортних машин підрозділу, загальна вартість яких складає більше 45 тис. грн. Нажаль, здійснити дані видатки з місцевого бюджету заборонено законом. Такі видатки повинно здійснювати Міноборони.
Фінансова допомога також потрібна для закупівлі продуктів харчування, питної води, предметів першої необхідності, тощо.
Давайте максимально разом зробимо все можливе, щоб наші земляки- військовослужбовці, які захищають нас на сході держави, відчули нашу підтримку. Нехай наші воїни відчують, що ми поряд з ними, стоїмо пліч-о-пліч проти загальнонаціонального ворога. Ми працюємо спільно з Конотопською міською організацією Товариства “Червоного Хреста” України, керівник Добрянська Оксана Сергіївна.
Кошти, які будуть перераховані Вами на рахунок цієї організації, під наглядом громадськості будуть використані на придбання необхідного матеріально-технічного майна нашим землякам-військовослужбовцям 15 Сумського окремого мотопіхотного батальйону і передано їм від імені ваших трудових колективів.
Детальний звіт про використання коштів буде надано в місцевих засобах масової інформації та соціальних мережах.

Банківські реквізити:
Отримувач коштів:
Конотопська міська організація Товариства “Червоного Хреста” України
Код ЄДРПОУ 35969502
р/р 2600720618301.980
Обслуговуючий банк АБ “Експрес-Банк” м.Київ
МФО 322959
Призначення платежу “Членській внесок”.