З 14 по 16 серпня діти  з числа внутрішньо переміщених осіб, сімей, один  з батьків яких постраждав чи несе службу в зоні проведення АТО,  активістів шкільного самоврядування та громадських організацій взяли участь в байдарковому сплаві річкою Сейм.

Загалом в заході взяло участь 20 осіб, з яких 14-діти віком від 11 до 17 років та 6 дорослих. Учасники байдаркового сплаву подолали річкою  близько 16 км.

Погода приємно порадувала, адже всі дні на небі сяяло сонечко, а ночі були теплими, про воду годі й казати, адже зупинки для купання загалом мабуть перевищили час, який плили.

За короткі три дні всі дуже потоваришували, й навіть не хотіли повертатися до міста. А найменші учасники сплаву пропонували вимкнути телефони й залишитися ще на кілька днів.

«Спочатку ми хвилювалися, щоб ніхто з дітлахів не почав проситися додому, не захворів, думали, як знайти підхід до кожного,  щоб всім сподобався відпочинок і вони були дружніми, та варто було тільки покинути територію міста та доїхати до місця відпливу, як стало зрозуміло, що малеча настільки мріяла спробувати плисти на байдарках та ночувати в наметах, що вони переборють усі труднощі туристичного життя з великим задоволенням» – зазначає керівник групи Ольга Качура.

Особливістю цього сплаву стало те, що, ще не почавши захід, у організаторів виник перший форс мажор. Один з учасників сплаву, 13 річний хлопець, не знайшов місце виїзду групи, його пошуки по місту тривали майже 2 години, за цей час група вже виїхала на місце початку сплаву. Проте коли він повернувся додому й пояснив, що загубив мобільний, й не зорієнтувався куди треба їхати, то дуже засмутився, адже всі учасники сплаву вже були далеко за межами міста. Проте завдяки сприянню міського голови Василя Івановича Дзеда хлопця швиденько автомобілем доправили до місця, де перебувала решта групи, й він успішно лише  з невеликим запізненням приєднався до сплаву.

Тож висловлюємо подяку міському голові за його небайдужість,  чуйність, та швидке реагування. Адже саме завдяки йому дитина все ж  таки змогла взяти участь в такому омріяному для нього заході.

Даний захід відбувся в рамках реалізації громадською організацією «Молодіжний актив Конотопщини»  проекту, що має назву «Українці, Єднаймося!» та реалізується в партнерстві та за фінансової підтримки  управління молоді і спорту Сумської обласної державної адміністрації.