Протягом минулого тижня в розважальному комплексі «Водолій» за підтримки відділу у справах молоді і спорту міської ради відбувся Чемпіонат міста з російського більярду за олімпійською системою з трьох партій, в якому взяли участь усі бажаючі жителі міста. 
         Гарну підготовку показав першорозрядник, представник клубу «Інваспорт» Євген Величко, який став переможцем, ІІ місце виборов Володимир Самусь, на ІІІ місці – Олександр Отрошенко.
        
         27 березня в спортивному залі ВПУ-4 відбувся другий відкритий Чемпіонат міста Конотопа з карате за версією IKA КОСКЮ-РЮ. В змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів нашої області. Місто Конотоп представляли 19 спортсменів, які показали високий рівень підготовленості, а саме – І загальнокомандне місце, друге місце посіла команда з Свеси, трете місце у команди з Ямполя.

Перші місця вибороли: Каріна Пономарьова 2002 р.н., Владислав Супрун 2001 р.н., Артур Пономарьов 1999 р.н., Владислав Березовський 1997 р.н., Олександр Харченко 1992 р.н. Срібними призерами стали: Владислав Талала 2001 р.н., Ольга Блохіна 1999 р.н., Олександр Маленко 1996 р.н. Вітаємо спортсменів нашого міста з досягненнями!