24.08.2015 року на запрошення голови київського міського автомотоклубу Сергія Малика делегація від міста Конотопа у складі директора краєзнавчого музею Артура Мокроусова, викладача художньої школи Олени Лященко та методиста ДНЗ № 5 Ірини Бельмас відвідали спортивне автомотошоу на Хрещатику, де урочисто передали близько 80-ти малюнків, намальованих вихованцями позашкільних та дошкільних навчальних закладів м. Конотопа.
Вищезазначені малюнки, як вже раніше розповідалось в засобах масової інформації, проїдуть європейським турне, організованим Сергієм Маликом з метою зйомки циклу телепередач про незнайомих для нашої країни, але відомих в Європі етнічних українців, які проживають на території європейських держав. Друга й основна мета Сергія Малика – показати усьому світу, що Україна є центром об’єднаної Європи. Для цього він взяв п’ять каменів у м.Рахові (Закарпаття) і встановить їх у п’яти протилежних географічно крайніх точках Європи.
Малюнки конотопських дітей будуть передані в резиденцію Папи Римського і в резиденцію Санта Клауса, де на них будуть поставлені підписи і печатки. По поверненні в Україну планується організація двох виставок в Києві та Конотопі, а потім – аукціон-продаж в м.Нью-Йорку (США). Усі виручені кошти будуть направлені на потреби дітей в зоні АТО.
Сергій Малик відомий конотопчанам як організатор встановлення пам’ятного знаку знаменитій Конотопській битві 1659 року в місті Конотопі.