23 серпня наше місто відзначило подвійне свято. У цей день уся Україна – від Карпат до Криму – відзначала День Державного Прапора України – одного з трьох символів нашої могутньої Батьківщини. Цього ж дня відбулась надзвичайно важлива для міста подія. Біля Міського центру культури та дозвілля «Кінотеатр «Мир» пройшло урочисте відкриття безкоштовної Wi-Fi мережі з точками доступу в центрі нашого міста, що має на меті створити ще більш комфортні умови для відпочинку жителів і гостей Конотопу.

До 24-ої річниці Дня Незалежності України такий подарунок конотопцям зробила компанія «Зурбаган», що є активним учасником  реалізації корисних загальноміських соціальних проектів, постійно сприяє благоустрою та покращенню рівня  життя мешканців нашого міста.

У ході заходів грамотами міського голови В.І.Дзеда за реалізацію актуальних загальноміських соціальних проектів, благоустрій та покращення рівня  життя мешканців нашого міста, вагомий внесок у виховання підростаючого покоління, активну життєву позицію та з нагоди відкриття безкоштовної  мережі Wi-Fi було нагороджено керівників телекомунікаційної компанії «Зурбаган», завдяки праці яких місто отримало такий цінний подарунок:  Олександра Рошкована, Андрія Рошкована, Сергія Завгороднього, Андрія Скоріка, Геннадія Стукалова та Віталія Гнойового.

З нагоди відкриття безкоштовної Wi-Fi мережі відбулась ціла низка заходів. Спочатку на всіх, хто в цей святковий день прийшов до центру нашого міста, щоб долучитися до цього свята, чекав урочистий концерт за участі багатьох відомих в нашому місці танцювальних, вокальних колективів та сольних виконавців. По його завершенню для наймолодших присутніх було організовано конкурс дитячого малюнку на асфальті «Інтернет очима дитини», а для більш дорослого покоління відбулась онлайн вікторина «В моєму серці – Україна», в ході якої мешканці нашого міста за допомогою своїх гаджетів відповіли на 40 різноманітних питань. Учасники концерту та переможці вікторини були нагороджені пам’ятними подарунками від компанії «Зурбаган».

Родзинкою заходу стали вперше проведені в нашому місті під відкритим небом змагання з кіберспорту в дисципліні «World of Tanks». Заявки на участь в яких заздалегідь подали 5 команд по 6 гравців. А саме: «Easy», «Centurion», «Green Ants»,  «Раки не пройдут»,  «Level UP». Боротьба була запеклою, учасники хвилювалися, а глядачі бурхливими оплесками супроводжували всі вірні тактичні ходи та влучні постріли гравців. Змагання тривали аж до 23.30. З різницею у 3 бали перемогу здобула команда  «Раки не пройдут». Попри пізню годину одразу ж після останнього бою відбулося урочисте нагородження переможців цінними призами від компанії «Зурбаган».

Усі заходи проводилися з ініціативи та за фінансової підтримки телекомунікаційної компанії «Зурбаган», за сприяння відділу міської ради у справах молоді та спорту та відділу культури і туризму Конотопської міської ради.

Окрему подяку хотілося б висловити працівникам та творчим колективам МБК «Сучасник» за їх активну участь  в підготовці та проведенні зазначених заходів, за звуковий супровід висловлюємо вдячність МБК «Зоряний» та КІСумДУ, за гостинність дякуємо МЦКІД «Кінотеатр «Мир».  За організаційну підтримку – відділу освіти Конотопської міської ради та КП «Флора».