26 серпня 2015 року під головуванням міського голови Дзеда Василя Івановича відбулася 66 сесія Конотопської міської ради шостого скликання, на якій було розглянуто 24 питання, за результатами яких прийнято 21 рішення.

В роботі сесії прийняли участь 30 депутатів міської ради, заступник Конотопського міськрайонного прокурора – Наталич Андрій Андрійович, начальник Конотопського міськвідділу міліції – Лук’яненко Сергій Вікторович, в.о. начальника Конотопської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області – Чеботарьов Юрій Юрійович, члени виконавчого комітету міської ради, представники засобів масової інформації, політичних партій, громадських організацій та громадськості.

Основне питання, яке було заслухано на сесії –  стан готовності закладів освіти міста до нового 2015-2016 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період з якого доповіла заступник міського голови Шерудило Тетяна Миколаївна.

Депутатами також була заслухана інформація міського голови про виконання рішень міської ради прийнятих за 7 місяців 2015 року, заслухані звіти керівників комунальних підприємств міста, а саме: Колесникової Л.В. – начальника КП «ПВ АПБ», Рогожина С.М. – директора ЖРЕП «Житлосервіс».

В ході роботи сесії депутати розглянули та прийняли рішення з питання комунального майна, соціального захисту населення, затвердили рішення з питань земельних відносин, внесли необхідні зміни до Програми розвитку комунального підприємства Виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства на 2013-2015 роки та до Програми організації та проведення фестивалів та святкових заходів в місті на 2015 рік, затвердили положення про Конотопський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, підтримали КП ВУВКГ щодо участі у проекті «Розвиток міської інфраструктури – 2», були внесені необхідні зміни до міського бюджету та Програми соціально-економічного розвитку на 2015 рік.