25 березня в приміщенні міської ради відбулася чергова нарада з головами квартальних комітетів міста. Перше питання, яке було порушене під час наради стосувалося затримки пенсій у місті. Присутній представник Управління Пенсійного Фонду в м. Конотопі, пояснила, що як тільки потрібні кошти з’являються на рахунку Управління Пенсійного фонду в місті Конотопі, вони одразу перераховуються на рахунки банків та відділення поштового зв’язку. Відділення банків у цей же день повинні перераховувати ці кошти на рахунки пенсіонерів. Відділення поштового зв’язку, які обслуговують близько 45% пенсіонерів міста, після отримання коштів, повинні доставити пенсії пенсіонерам протягом двох робочих днів. Затримку виплати пенсій спричиняє несвоєчасне отримання коштів для виплати пенсій на рахунку Пенсійного фонду в м. Конотопі. З огляду на ці причини затримки пенсій, міський голова Іван Огрохін дав доручення заступнику міського голови Володимиру Гороху особисто розібратися та вжити додаткових заходів щодо своєчасного надходження коштів на рахунок міського управління Пенсійного фонду України. 

Також, на нараді були порушені питання ремонту доріг, спилювання гілок, які можуть спричинити аварії в електромережі, та аварійних дерев. Для проведення цих робіт ведеться прорахунок, відповідні роботи планується розпочати в квітні.
З огляду на деякі зауваження, які надійшли від голів квартальних комітетів, щодо роботи дільничних інспекторів, окремо міський голова наголосив на посиленні відповідальності дільничних в роботі на закріплених територіях.

Закінчилася нарада привітанням іменинників цього місяця.