Шостого вересня о 9.30 святкова колонна, яку складали представники трудових колективів міста, ветерани, учні навчальних закладів, керівництво міста, депутати, члени виконкому, рушила до Меморіалу слави, де о 10.00 розпочався урочистий мітинг з нагоди Дня міста та 72-ї річниці його визволення від нацистських загарбників.
Хвилиною мовчання присутні увічнили пам’ять про ветеранів Другої світової та полеглих у зоні проведення АТО.
З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова В.І.Дзед, який відзначив досягнення міста за останній рік та окреслив плани на найближче майбутнє. Очільник міста подякував ветеранам Другої світової та воїнам АТО за їхні ратні подвиги, привітав конотопців із визначним святом – Днем рідного міста Конотопа.
До присутніх також звернулися народний депутат України І.Ф.Молоток та учасник бойових дій Другої світової війни В.В.Давиденко, які привітали присутніх із святом та побажали конотопцям миру та злагоди.
Незважаючи на погодні умови, мітинг пройшов у піднесеній атмосфері любові до рідного міста та надії на його розвиток у мирній процвітаючій Україні.Конотоп відзначає День міста.