7 вересня заступник міського голови Кошевецька В.П. провела апаратну та робочу нараду з керівниками виконавчих органів Конотопської міської ради та керівниками комунальних підприємств міста.

Відповідно до порядку денного на нараді розглядалися питання, що стосуються життєдіяльності міста.

Про оперативну ситуацію в місті за тиждень, що минув, проінформувала Будзим Олена Олександрівна –  заступник начальника міліції з громадської безпеки.

Про роботу комунальної галузі міста за минулий тиждень та хід виконання Програми соціально-економічного розвитку м.Конотоп на 2015 рік щодо галузі капітального будівництва прозвітував начальник управління житлово-комунального господарства Примак Я.П..

Про стан розгляду звернень громадян на особистих прийомах та у виконавчі органи міської ради, підпорядкованих керуючому справами виконкому, за січень-серпень 2015 року (відповідно до Указу Президента України від 07.02.2008 №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування») проінформував керуючий справами виконкому Левченко А.М.

Про стан виконання доходів міського бюджету та додаткові надходження коштів до міського бюджету, в тому числі, до бюджету розвитку, повідомила начальник фінансового управління Конотопської міської ради Кармалига О.П..

Зі звітом про роботу із зверненнями громадян за серпень виступила головний спеціаліст загального відділу Займидорога Т.О..

Начальник відділу організаційної та кадрової роботи Яременко Н.А. інформувала присутніх про виконання плану роботи виконкому за тиждень, що минув, та основні організаційні заходи на поточний тиждень.

За підсумками наради Кошевецька В.П. дала доручення начальнику житлово-комунального господарства Конотопської міської ради Примаку Я.П. взяти на щоденний контроль питання погодження необхідних документів по будівництву в 2015 році об’єкту «Добудова незавершеного об’єкта під пологовий будинок з діагностичним центром та дитячу поліклініку по вул.Семашка,7а в м.Конотоп».

Усім керівникам виконавчих органів міської ради питання розгляду звернень тримати на особистому контролі.

Керівникам бюджетних закладів та установ неухильно дотримуватись доведених обсягів споживання енергоносіїв. У разі необхідності своєчасно звертатись до управління економіки міської ради з питання коригування доведених лімітів споживання енергоносіїв.