У місті Конотопі з 23 березня по 30 квітня 2010 року згідно з розпорядженням міського голови проводиться місячник із благоустрою, озеленення та санітарного прибирання міста.

Звертаємося до громадськості та всіх жителів міста Конотопа: давайте разом візьмемо активну участь у проведенні місячника та приберемо сміття на прибудинкових територіях, очистимо джерела, береги річок, посадимо зелені насадження біля своїх будинків, врятуємо від знищення дерева, кущі, квіти нашого міста, проведемо роз’яснювальну роботу серед родичів, друзів, колег, приятелів щодо важливості та необхідності участі в загальній справі з санітарного прибирання міста, в якому ми живемо, подумаємо над тим, що кожен із нас зробив для благоустрою, озеленення рідного міста, давайте разом нести відповідальність за те, що залишиться в спадок нам і нашим нащадкам.
Давайте утримувати наше місто, в чистоті та красі.
         Також, шановні конотопці, в нашому місті розташовані цвинтарі, де поховані померлі наші рідні та близькі. Обов’язок кожного з нас – утримувати місця поховання на загальноміських кладовищах у належному стані.

         Міська рада звертається з проханням до всіх жителів міста прибрати місця поховання своїх рідних до 10 квітня 2010 року.