21 вересня відбулась апаратна нарада в режимі відеоселекторного зв’язку при голові Сумської обласної державної адміністрації Миколі Олексійовичу Клочку про підсумки проведення в місті Конотоп оздоровлення та відпочинку дітей і молоді влітку 2015 року. В якій взяли участь заступники міського голови Валентина Павлівна Кошевецька, Тетяна Миколаївна Шерудило, керуючий справами виконкому Андрій Миколайович Левченко та начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга Олегівна Качура.
У ході наради обговорили результати оздоровчої кампанії загалом по області та по кожному з міст та районів окремо. Наше місто Конотоп відзначили як одне з таких, де попри всі зміни в системі оздоровлення, а саме відміну фінансування на придбання путівок за рахунок фонду соціального страхування, показник чисельності дітей охоплених оздоровленням не зменшився. До того ж завдяки активній та злагодженій роботі всіх причетних до оздоровлення, влітку цього року Конотоп отримав одну з найбільших субвенції на оздоровлення з області та зміг вдало освоїти всі виділені кошти.
У цьому році через субвенцію з обласного бюджету місто отримало 220 тис. грн. на оздоровлення дітей пільгової категорії
До того ж у 2015 році з міського бюджету виділено 420 тис. грн. на оздоровлення дітей (55 тис. грн. – здешевлення путівок до заміських таборів; 213,92 тис. грн. – харчування дітей в пришкільних таборах; 38,0 тис. грн. – харчування дітей в профільних таборах; 113,0 тис. грн. – оздоровлення дітей пільгової категорії).
В оздоровчий період 2015 року працювало 2 заміських табори: «Мрія» відділу освіти та «Зорька» – відокремленого підрозділу Південно-Західної залізниці. Загалом протягом 3 змін табір «Мрія» прийняв у себе 282 дитини з запланованих 330, а табір «Зорька» 876 дітей з запланованих 1050.
До того ж юні Конотопці направлялися на оздоровлення та відпочинок до пересувного табору наметового типу «Сузір′я» на 1 зміну направлено 19 дітей, на 2 зміну направлено 21 дитину.
Також 10 дітей, чиї батьки несуть службу в зоні проведення АТО поїхали на оздоровлення та відпочинок до санаторно – профілактичного табору «Ровесник» з 02 вересня 2015 по 22 вересня 2015 за фінансування Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.
Окрім цього протягом оздоровчого періоду до ДП УДУ «Молода гвардія», що знаходиться в м. Одеса, було відправлено 7 осіб та днями на відпочинок поїдуть ще 5 конотопців.
Активно працювали й пришкільні табори в роботі яких було задіяно 3757 дітей з запланованих 3777, та профільні табори які відвідало 2395 дитини з запланованих 2397.
Також при Центральній районній лікарні функціонувала санаторна група для дітей, що перебувають на диспансерному обліку. З 01.06.2015 по 31.08.2015 було оздоровлено 127 дітей.
Загалом влітку 2015 року послугами оздоровлення було забезпечено 1347 осіб, послугами з відпочинку 6152 особи.
Популярними цього річ в нашому місті стали альтернативні форми відпочинку, адже цього року дві громадські організації, а саме Конотопський молодіжно-спортивного патріотичного клубу «Арсенал» та громадська організація «Молодіжний актив конотопщини» виграли проекти в рамках яких діти мали змогу відвідати патріотичний виїзд «Козацькі забави», 4 байдаркові сплави, та екскурсійні поїздки до м. Батурин, м. Глухів та м. Путивль. Загалом в реалізації обох проектів взяли участь 420 дітей.